Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami do pobrania, które udostępniamy bezpłatnie.


Poniżej znajdują się zarówno przydatne artykuły edykacyjne, jak również broszury produktowe i informacje dla weterynarzy. Zapraszamy!

 

 


 Suplementy diety Trovet: UAS, FBS, PES

TROVET poszerza ofertę o trzy suplementy diety dla dorosłych psów i kotów - zapraszamy do pobierania broszury obejmującej karty produktowe wszystkich trzech nowości:


Funkcjonalne nagrody TROVET Treats

W poniższych broszurach znajdziecie Państwo szczegółowe informacje, jakie nagrody ma w ofercie TROVET oraz jak prawidłowo stosować poszczególne produkty TROVET Treats, przy jakich schorzeniach należy unikać określonych produktów oraz z którymi dietami Trovet można łączyć poszczególne nagrody.


Broszura karmy IRD

Poniżej znajdziecie Państwo materiały do pobrania w zakresie karmy TROVET Hypoallergenic Insect IRD - karmy dla kotów, bazującej na owadach.


Broszura karmy IPD

Karma IPD jest pierwszą karmą opracowaną na bazie białka, które pochodzi z owadów. Pokarm ten jest pierwszym takim produktem dostępnym na rynku.


Broszura karmy FRD

Poniżej znajdziecie Państwo materiały do pobrania w zakresie karmy TROVET Intestinal FRDTrovet MOBILITY & GERIATRICS - broszura produktowa

TROVET Mobility & Geriatrics jest dietą która wspomaga układ ruchu u psów. Zawarte w niej składniki poprawiają ruchliwość połączeń stawów u dorosłych i starszych psów. Więcej informacji znajduje się na stronie produktowej karmy MGD.


Trovet DENTAL - broszura produktowa

TROVET Dental jest specjalną dietą opracowaną w celu zmniejszenia powstawania kamienia nazębnego i zapobiegania paradontozie oraz nieprzyjemnemu zapachowi z jamy ustnej u psów. Więcej informacji na stronie produktowej karmy dla psów DENTAL OCF.


Dieta dla kotów Trovet URINARY CALM - broszury

TROVET Urinary Calm to kompletna zbilansowana dietetyczna karma oparta o najnowsze badania żywieniowe. Produkt został opracowany, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe dorosłych kotów. Jest specjalnie opracowany, aby zapobiec (nawracającemu) powstawaniu struwitów i szczawianu wapnia oraz aby zmniejszyć stres. Więcej informacji znajduje się na stronie produktowej karmy dla kotów Urinary Calm.


Diety eliminacyjne UNIQUE PROTEIN - broszury

Trovet oferuje linię diet eliminacyjnych dla kotów i psów o nazwie UNIQUE PROTEIN. W jej skład wchodzą karmy zawierające jednolite, wyizolowane źródło białka pochodzące tylko z jednego zwierzęcia (konina, królik, jagnięcina, itp.). Karmy te są dostępne zarówno dla kotów, jak również dla psów w różnych odmianach.

Poniżej znajdują się broszury dotyczące karm UNIQUE PROTEIN, w wersji dla konsumentów oraz dla lekarzy weterynarii.


Raporty z praktycznych badań nad karmami Trovet

Poniżej znajdują się 4 części raportu z badań karm Trovet. Badania zostały przeprowadzone na reprezentatywnych grupach psów i kotów, w warunkach umożliwiających zebranie obiektywnych wyników.

Każdy plik zawiera omówienie problemu, metodologię badań oraz zilustrowane wykresami wyniki.


Dostosowanie żywienia do wieku zwierzęcia

Prezentacja stworzona z myślą dla osób, które nie mają pojęcia o prawidłowym żywieniu psa lub kota w różnych etapach jego życia. 


Nawyki żywieniowe oraz zapotrzebowanie kotów i psów

Prezentacja przedstawiająca nawyki żywieniowe oraz różnice w metabolizmie składników pokarmowych u psów i kotów. Prezentacja w wyczerpujący sposób odpowiada na pytanie jakich składników potrzebują psy a jakich koty.


Fakty i mity w żywieniu psów i kotów

Prezentacja przygotowana przez dr Michała Jank, który w jasny i przejrzysty sposób informuje nas o faktach i mitach w żywieniu psów i kotów. W prezentacji znajdą Państwo fakty i mity o złych zachowaniach żywieniowych, rodzajach diety, sterylizacji.